Połączyliśmy 3 syropy, do których wyciągi były przygotowywane w kolejności dojrzewania i zbiorów. Odpowiednio przypilnowane terminy zbiorów gwarantują niepowtarzalny aromat. Syrop przyrządzamy domowym sposobem, tak jak robiła to nasza babcia. Prosty skład gwarantuje odwzorowanie starych, sprawdzonych receptur.
Syrop z kwiatów warto dodawać do herbaty. Latem jest wyśmienity jako dodatek do wody, która podana z lodem idealnie gasi pragnienie. Może on też służyć do przygotowania deserów, do sporządzania lodów, dressingów do sałatek.
skład: cukier, wyciąg z kwiatów 38% (woda, płatki róży*, kwiat czarnego bzu, kwiat lawendy, hibiskus), sok z cytryny. *spoza Polski
wartość energetyczna: 903kJ/216kcal, tłuszcz: 0g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0g, węglowodany: 53g, w tym cukry: 52g, białko: 0g, sól: 0g
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.