Dostępność:Dostępny
Koszt wysyłki:od 12,00 zł (Wysyłka Gratis przy zamówieniu za min.299zł)
Kod EAN:5904730100977
Zamów i odbierz w naszej Hurtowni na BroniszachNasz napar jest wyjątkowy ponieważ uzyskaliśmy go ze świeżo zebranych kwiatów czarnego bzu wśród wielkopolskich pól. Jest on dużo bardziej intensywny niż zwykły napar, czy sok, gdyż zawartość jednej butelki powstała aż z 200g kwiatów, a dla podkreślenia naturalnej słodyczy dodaliśmy trochę naszego, najczystszego, skoncentrowanego soku jabłkowego 400%.
Napar z kwiatów czarnego bzu wspiera naturalną odporność i polecany jest m.in. przy grypie, przeziębieniach i kaszlu. Działa moczopędnie, pomaga też w leczeniu astmy i reumatyzmu, oraz dolegliwościach oczu i nerek.
Jakość surowców i każdą fazę produkcji kontrolujemy bardzo restrykcyjnie i dzięki temu jesteśmy pewni, że oddajemy w Twoje ręce produkt zupełnie wyjątkowy, owoc naszej pasji do jakości i smaku.
Nasz napar możesz stosować do bezpośredniego spożycia, jako dodatek do herbaty.
Przechowywanie: Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.
Skład: napar z kwiatów czarnego bzu, koncentrat soku jabłkowego, pasteryzowany, bez substancji konserwujących.
Pojemność: 400 ml
Kraj pochodzenia: Polska
Uwaga: Widoczny osad jest zjawiskiem całkowicie naturalnym! Przed użyciem wstrząsnąć.
Orzeźwiająca lemoniada z kwiatu czarnego bzu
Kiedy żar leje się z nieba mamy dla Was propozycję orzeźwiającego napoju
Do przygotowania potrzebujesz;
50 ml naparu z kwiatu czarnego bzu
1 plasterek i łyżka soku z cytrynek w rumie
kilka kostek lodu
woda niegazowana lub gazowana
Do szklanki wlej około 50 ml naparu z kwiatu czarnego bzu, dodaj łyżkę soku ze słoika z cytrynkami oraz plasterek cytrynki, kilka kostek lodu i uzupełnij ulubioną wodą do smaku
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Tylko zarejestrowani klienci mogą pisać recenzje do produktów. Jeżeli posiadasz konto w naszym sklepie zaloguj się na nie, jeżeli nie załóż bezpłatne konto i napisz recenzję.